Після перемоги у лютому на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук одинадцятикласниця ЗОШ №1 Марія Нагорна почала ретельно готуватися до наступного вирішального кроку – тепер вже Всеукраїнського.
Він проходив з другого по сьоме травня. Марія разом зі своїм керівником, вчителем історії Аллою Єрмоленко плідно готувалися, аби достойно представити свої роботи відомим науковцям.
Марія разом зі своїм науковим керівником Аллою Єрмоленко.
Він проходив з другого по сьоме травня. Марія разом зі своїм керівником, вчителем історії Аллою Єрмоленко плідно готувалися, аби достойно представити свої роботи відомим науковцям.
Марія разом зі своїм науковим керівником Аллою Єрмоленко.






