пятница, 17 мая 2019 г.

Марія Нагорна стала призеркою на Все­українському конкурсі МАН

Після перемоги у лютому на обласному етапі конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук одинадцятикласниця ЗОШ №1 Марія Нагорна почала ретельно готуватися до наступного вирішального кроку – тепер вже Всеукраїнського.
Він проходив з другого по сьоме травня. Марія разом зі своїм керівником, вчителем історії Аллою Єрмоленко плідно готувалися, аби достойно представити свої роботи відомим науковцям.
Марія разом зі своїм науковим керівником Аллою Єрмоленко.