понедельник, 17 августа 2015 г.

Футбол

Черговий тур чемпіонату району порадував уболівальників дуже великою кількістю забитих голів і безкомпромісною боротьбою конкурентів на полі.

Матч у Петрівці завершився переконливою перемогою господарів над гостями з Рогізок. Рахунок – 5 : 1 – говорить сам за себе. А ось зустріч Тур’ї, де місцева команда приймала щорський „Тайм”, стала особливою через найшвидший гол чемпіонату: приблизно на 15-ій секунді (!) першого тайму після влучного удару О.Кухаренка м’яч влетів у сітку воріт тур’янців. Згодом цей гравець відзначився ще раз, а його колега по команді С.Хоменко також записав до свого активу „дубль”. Суперники „Тайму” провели протягом матчу дві результативні атаки, тож фінальний свисток оголосив про такий підсумок – 4 : 2 на користь гостей.