понедельник, 8 февраля 2021 г.

Зимові змагання

Минулими вихідними у Сновську була проведена відкрита першість нашої громади з футзалу. Учасниками змагань стали юні футболісти віком 8-9 років з Чернігова («Чернігів 1», «Чернігів 2», «Десна 1», «Десна 2», «Юність»), Гончарівського, Корюківки, Сосниці та Мени.

Команди за жеребом поділили на три підгрупи. На першому етапі представники Сновщини у напруженій грі здобули перемогу над сусідами-менянами з рахунком 5:4. А матч проти «Десни 2» звели внічию – 4:4.  Таким чином вони пройшли до фінального етапу змагань. На жаль, там  поступилися «Десні 1» (3:7) і «Юності» - 3:4. У підсумку команда зі Сновська посіла ІІІ  місце. (З десяти учасників першості). Кращим гравцем поміж сновчан визнано Івана Ткача.

За словами тренера дитячо-юнацької спортивної школи Олександра Кухаренка, сприяння в проведенні змагань і солодкі подарунки дітям надало керівництво Сновської об’єднаної територіальної громади, а депутат обласної  ради Олександр Якубін забезпечив призовий фонд  (нагороди).