пятница, 4 ноября 2011 г.

Вільна боротьба.

Нещодавно Ніжин став місцем проведення відкритої першості міста з вільної боротьби серед юнаків. Серед майже 120 учасників змагань, які представляли Чернігівщину, Полтавську область та Київ, було і 10 борців з нашого району. З ранку до сьомої години вечора точилися безкомпромісні сутички за призові місця. Наші хлопці і Яна Мірошниченко, яка була єдиною представницею жіночої статі на цих змаганнях і продемонстрували хорошу техніку, волю до перемоги та бійцівські якості, і в результаті виступили гідно. Серед молодших учасників чемпіонське звання здобув Д.Мелащенко у ваговій категорії до 25 кг, О.Коробко виборов друге місце (категорія до 28 кг), А.Лебедєв посів третє місце (до 35 кг). Старші члени команди також виступили успішно. А.Маслюк виборов перше місце у ваговій категорії до 42 кг, О.Кушніренко, перемігши трьох суперників поспіль, теж став чемпіоном у ваговій категорії до 69 кг. Я.Мірошниченко перемогла двох хлопців і посіла третє місце у вазі до 54 кг. М.Лиман (50 кг) та М.Ковальчук (58 кг) теж стали третіми призерами змагань. Особиста подяка Ю.М. Кожанову за надану допомогу у перевезенні членів команди.