понедельник, 20 мая 2013 г.

Спартакіада

За інформацією голови райради ФСТ «Колос» С.М. Сенченка, нещодавно у Рогізках відбулася традиційна спартакіада сільських команд, присвячена пам’яті воїна-афганця П.Федосієнка. У змаганнях взяли участь команди «Рогізки-1», «Рогізки-2», «Кучинівка» та «Ветеран». Змагальна програма складалася з п’яти видів спорту. У метанні гранати переможцем став С.Федосієнко (Рогізки), кинувши її на 61 метр. На поперечині найбільше (30 разів) підтягнувся В.Костюченко з Рогізок. Поміж жінок найвлучніше відстрілялася з пневматичної гвинтівки С.Апецько (Кучинівка), поміж чоловіків – С.Фесюн (Рогізки). На футбольному полі домінувала команда «Рогізки-1», на волейбольному ж майданчику першість була за ветеранами.
У підсумковому заліку перше загальнокомандне місце посіли «Рогізки-1», друге – «Кучинівка», третє – «Рогізки-2». Організатори змагань відзначили переможців, а районна організація УСВА виділила премії для найкращих стрільців і майстрів підтягування на турніку.