понедельник, 25 января 2016 г.

Легка атлетика

За інформацією завуча ДЮСШ В.Івлєва, 14 січня восьмеро вихованців місцевої спортшколи взяли участь у відкритому чемпіонаті області з легкої атлетики.
Місцем його проведення став манеж у місті Боровари. Серед дівчат на дистанції 800 метрів відзначилися К.Баєва (ІІ ) і А.Білоконь (ІІІ місце). Серед юнаків у забігу на 3 кілометри В.Грищенко фінішував з другим результатом. У юніорському розряді Б.Бойко посів ІІІ місце в стрибках у довжину. Також команду нашого району підтримав земляк – відомий легкоатлет П.Олійник, записавши до свого активу перемогу в забігу на 3000 метрів. А його дружина Світлана (теж спортсменка) стала володаркою І місця на тій же дистанції серед жінок.
Анонс. У неділю 30 січня відділ молоді та спорту РДА організовує змагання з лижного спорту. Збір учасників об 11.00 біля спортшколи.