среда, 13 апреля 2011 г.

Волейбол Доволі успішно виступили представники Щорсівщини у фінальному етапі першості області серед ветеранів. У першому матчі наші волейболісти впевнено обіграли суперників з Прилуцького району. У другій грі вони зустрілися з командою Городнянщини й поступилися з рахунком 1 : 2. Результат щорської команди – ІІ місце обласної першості. Її гравці висловлюють вдячність за сприяння у підготовці до змагань відділу молоді та спорту райдержадміністрації, приватним підприємцям Г.Божку, О.Веселому, О.Дугелю. Вільна боротьба 24-26 березня в Білій Церкві відбувся представницький міжнародний турнір серед юнаків та дівчат 1994-95 рр. народження. Поміж учасників з Білорусі, Росії, Молдови, Ізраїлю та багатьох регіонів України були і 2 представники Щорського району. Кращого результату за підсумками змагань досягла Я.Мірошниченко, яка виборола 3-є місце у ваговій категорії до 56 кг. 26 березня у Ніжині було проведено обласні змагання серед юнаків 1994-96 та 1998-2000 рр. н. під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?» Щорський район представила команда з 19 спортсменів. У ваговій категорії до 25 кг Д.Мелащенко виборов звання чемпіона, Є.Коробко (до 28) посів друге місце, Р.Кожанов (до 32) став бронзовим призером, Є.Гордійко (до 35) та Д.Мартиненко (до 38) – вибороли другі місця. М.Лиман (до 47) та І.Мартюхін (до 53) теж стали чемпіонами. Серед юнаків старшого віку А.Маслюк беззаперечно здобув перше місце у категорії до 42 кг, М.Ковальчук (до 54) посів другу сходинку п’єдесталу, О.Кушніренко (до 63) – третє, А.Дутка виборов чемпіонське звання у ваговій категорії до 69 кг. Футбол Відбувся ІІ-ий тур районної першості з міні-футболу. «Тур’я» поступилася «Енергетику» з розгромним рахунком 1 : 6. «Прикордонник» і «Колійник» зіграли внічию (1 : 1), а «Ветеран» здобув переконливу перемогу над командою ВПУЛГ – 4 : 2.