пятница, 29 августа 2014 г.

Футбол

Справді видовищним і цікавим видався матч за Кубок району між командами «Тайм» і «Аматор». Чимала громада спортивних уболівальників зібралася 24 серпня на стадіоні у Щорсі, ставши свідком воістину феєричної гри. У першому таймі ініціативою здебільшого володіли
гравці «Аматора». Більш дорослі й досвідчені, вони домінували над суперниками, що і принесло результат: спочатку їм вдалося відкрити рахунок, а потім і подвоїти його. Здавалося, ніби доля зустрічі вже вирішена. Проте «таймівці» (поміж яких було багато зовсім юних вихованців спортшколи) продемонстрували справді твердий характер. Передовсім хлопці продемонстрували фізичну витривалість, «пробігавши» другий тайм майже на тих самих швидкостях, що і перший. А поза тим – спочатку після вдалої атаки скоротили відставання, згодом же взагалі відновити рівновагу (2:2). Відзначився «дублем» В.Хоменко. Уболівальники вже навіть почали сперечатися, чи дійде до післяматчевих пенальті. Звісна річ, футболісти «Аматора» теж не гаяли часу, неодноразово небезпечно били по воротах «Тайму» (пару разів влучивши в поперечину), але пощастило врешті-решт «таймівцям». Після стрімкої атаки сильним ударом з гострого кута переможний гол забив С.Хоменко. Цей успіх присутні любителі спорту зустріли дуже емоційними вигуками схвалення.
Під час церемонії нагородження Кубок команді «Тайм» вручив голова райдержадміністрації П.Мірошниченко.