среда, 29 октября 2014 г.

Футбол

У рамках змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч» минулого тижня представники Щорсівщини (2002 р.н.) побували у Ріпках, де взяли участь у зональному етапі. Суперникам з Чернігівського району вони поступилися з рахунком 1 : 4, господарям поля - 0 : 3, а ось з городнянцями зіграли внічию – 2 : 2.

* * *
Щорс став місцем проведення зонального етапу змагань з міні-футболу серед команд фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Наші спортсмени зіграли з командою Семенівського району. Вже на перших хвилинах матчу забитим голом відзначився Є.Заїзжай. Щоправда, трохи згодом гості зрівняли рахунок. Але під завісу першого тайму В.Хоменко знову вивів щорсівчан уперед. У другій половині зустрічі господарі поля завдяки влучному удару С.Хоменка закріпили за собою перемогу.
Легка атлетика
Нещодавно відбулася відкрита першість Конотопської ДЮСШ з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1998 р.н. та молодших.
У змаганнях взяли участь спортсмени з Мени, Бахмача, Конотопа, Кролевця і Щорса. 27 наших юних спортсменів помірялись силами зі своїми однолітками у 4 вікових групах.
Програма змагань складалася з бігу на 100 м,стрибків у довжину та бігу на 400 м.
Призерами змагань стали: Максим Тимощенко – ІІ місце (школа-інтернат), Даша Семко – ІІ місце (гімназія), Катерина Баєва – ІІ місце (ЗОШ №1).
Змагатися довелося в складних погодних умовах: було дуже прохолодно і вітряно.