пятница, 19 июля 2013 г.

Футбол

Провідним матчем чергового туру чемпіонату району стала зустріч між «Енергетиком» та «Аматором». Спочатку гра виглядала доволі прогнозовано: енергетики, як лідери турнірної таблиці, відчутно домінували на полі й ще на початку першого тайму відкрили рахунок.
Надалі вони мали ще кілька реальних можливостей збільшити свою перевагу, але завдяки «залізній» грі голкіпера «Аматора» Я.Старченка ситуація залишилася незмінною. У перерві, під час відпочинку, аматори обговорили стан справ і, певно, зробили відповідні висновки, бо після свистка судді про початок другого тайму гра помітно загострилася. «Аматору» все краще вдавалися атаки, після однієї з яких м’яч опинився у воротах «Енергетика». А наступні хвилин десять аматори явно володіли ініціативою й мали декілька шансів збільшити свою перевагу. Поміж уболівальників запанувала атмосфера інтриги. Невже знайшовся хтось, хто зміг гідно протистояти лідеру? Проте незабаром «Енергетик» вирівняв гру й знову вийшов уперед – 2 : 1. «Аматор» потім ще намагався чинити організований супротив, однак чи то сили забракло, чи що… Словом, після забитого енергетиками третього голу оборона аматорів «посипалася» - особливо у центрі. Тож остаточний результат матчу зріс до 5 : 1.
У Петрівці тамтешній «Колос» приймав «Колійника» зі Щорса, але домашні стіни не допомогли йому виграти. Гості забили два голи, а господарі – один. Стосовно запланованої суботньої зустрічі у Щорсі між місцевим «Таймом» та командою «Снов» з Нових Борович, то вона не відбулася - новоборовичани не приїхали. Їм зараховано технічну поразку з рахунком 0 : 3.