четверг, 9 января 2014 г.

Спорт

Міні-футбол
У період міжсезоння спортзал ДЮСШ став місцем проведення товариського турніру з міні-футболу між чотирма місцевими командами. За результатами ігор І місце посів «Тайм», ІІ – «Енергетик», ІІІ – «Снов».
Юнацький
футбол
Протягом трьох днів у Славутичі тривав міжнародний турнір з міні-футболу серед юнаків 1999-2000 рр.н. За перемогу боролися 12 команд у двох підгрупах. На початковому етапі представники Щорсівщини в першому матчі поступилися господарям – 0 : 1. (Які, до речі, в підсумку стали переможцями змагань). Надалі наші хлопці зіграли внічию (1 : 1) з ДЮСШ-Десна (Чернігів), потім – обіграли однолітків з Ніжина (2 : 0). Напруженою і де в чому нещасливою для щорсівчан виявилася гра з «північними сусідами» - гомельчанами. Попри те, що вони створили ряд хороших гольових моментів біля воріт конкурентів, жодного голу їм забити не вдалося. Натомість білоруси провели одну результативну атаку й здобули перемогу. Однак більш переконливим успіхом завершився матч щорської команди з київським «Живчиком». Рахунок 3 : 0 – промовисто свідчить на користь наших юних футболістів. За результатом групового розіграшу спортколектив зі Щорського району опинився на IV місці. У стиковому двобої з Хілдом-Любомиром (Київська область) щорсівчани програли (1 : 2). Попри посередній підсумок виступу на турнірі є і певний позитив: нашого форварда Андрія Аквилова організатори визнали кращим гравцем змагань. Наостанок же варто зауважити, що поїздка до Славутича, проживання там і харчування – все здійснювалося коштом батьків спортсменів.