четверг, 10 апреля 2014 г.

Міні-футбол

Черговий тур районного турніру виявився ще більш інтригуючим, ніж попередній. І якщо матч між «Таймом» і командою вищого профучилища закінчився доволі прогнозовано - 12:0, то гра «Снові» з «Енергетиком» відверто порадувала сюрпризом.
Передовсім варто зауважити, що снов’яни вийшли на поле, маючи певні проблеми зі складом - він аж ніяк не виглядав оптимальним. Мабуть тому, вони побудували в першому таймі свою тактику на засадах активноі оборони. Енергетики атакували, проте втілити свою перевагу бодай в один забитий гол їм не пощастило. У другій половині зустрічі ситуація дещо змінилася. «Енергетик» провів вдалу комбінацію й відкрив рахунок. Щоправда, футболістів «Снові» ця невдача не змусила змиритися з поразкою. За емоційної підтримки уболівальників вони рушили відіграватися. Наполегливість врешті-решт принесла результат: один з гравців «Снові» дальнім ударом послав м’яч у ворота суперників. Опісля настав момент істини: то хто ж здобуде перемогу? Надійшла остання хвилина матчу, й «Снов» отримала право на подачу кутового. Розіграш, передача у штрафний майданчик і ... все завершується влучним ударом у «дев’ятку» воріт «Енергетика». Несподіваний, проте тим більш приємний успіх. Цей результат може суттєво вплинути на кінцевий підсумок розіграшу і розстановку команд у турнірній таблиці.
Третій матч туру між «Зіркою» та «Освітою» завершився внічию - 1:1.