воскресенье, 27 апреля 2014 г.

Міні-футбол

Передостанній тур розіграшу майже поховав подальшу інтригу змагань. «Енергетик» з рахунком 2 : 0 обіграв «Зірку» і забезпечив собі мінімум друге місце. Натомість навіть нічия з «Освітою» (1 : 1) не завадила «Тайму» вважатися претендентом №1 на чемпіонство. Окремо варто виокремити матч аутсайдерів – «Колійника» і ВПУЛГ.

Попри все, футболісти цих команд продемонстрували наполегливу й подекуди доволі видовищну гру. І хоча залізничники ще у першому таймі зняли практично всі запитання стосовно переможця зустрічі, представники училища, як-то кажуть, зброї не склали. Вони продовжували атакувати, врешті-решт забивши два голи у відповідь. Також у деяких моментах просто блискуче зіграв їхній голкіпер. Загалом навіть попри вельми переконливий результат («Колійник» виграв - 5 : 2), спортколектив ВПУЛГ справив доволі хороше враження своєю налаштованістю на боротьбу до кінця.