понедельник, 17 июня 2013 г.

Футбол

Фінішувала обласна першість з футболу серед ДЮСШ. У передостанньому турі наші юні спортсмени побували на виїзді в Куликівці. Вихованці молодшої групи переконливо обіграли суперників з рахунком 6 : 1. Натомість їхні старші колеги програли – 2 : 5. Завершальні матчі змагань відбулися наприкінці травня у Щорсі з представниками Березного. На жаль, обидві вікові групи щорсівчан поступилися – 0 : 2 і 3 : 4. У підсумку ж (поміж семи команд у кожній підгрупі) наші старші футболісти – 1996-97 рр.н. – посіли VI місце. А ось молодші (1998-99 рр.н.) упевнено вийшли на лідируючу позицію.
* * *
Нещодавно Щорс став місцем проведення традиційного юнацького турніру з футболу на Кубок міського голови Романа Зуба. На змагання (за схемою 9 х 9) прибули гості з Чернігова («Десна»), Городні та Березного. Наші футболісти обіграли березнянців (4 : 1) і зіграли внічию з чернігівцями (0 : 0) та городнянцями ( 1 : 1). У підсумковому заліку господарі поля стали володарями другого місця, а кубок дістався команді «Десна». Кращим гравцем турніру визнано щорського голкіпера Дмитра Литвиненка. До речі, наступного сезону він у складі чернігівської команди «Юність» гратиме на першість України.