пятница, 18 октября 2013 г.

Легка атлетика

П’ятого й шостого жовтня у Чернігові відбувся чемпіонат області серед чоловіків, жінок і юнаків та дівчат 1996 р.н. й молодших. Команда Щорсівщини повернулася додому з вагомою колекцією нагород. А.Абрамов фінішував третім на стометрівці, А.Єрмоленку не знайшлося рівних на дистанціях 600 і 300 метрів, О.Єрьоменко посів ІІ місце у забігу на кілометрову дистанцію, а таку ж відстань з третім результатом подолав Є.Роговенко. Ю.Лайко відзначилася перемогою в стрибках у довжину і ІІІ-ім місцем, здобутим на стометрівці.

Традиційно добре виступила Ю.Литвиненко (чемпіонство на дистанціях 300 і 600 метрів). В активі Т.Захарченко – ІІІ місце на 1000 м, О.Бережної - ІІ місце в стрибках у довжину, А.Ковальковської – ІІІ місце на 300 м. У загальнокомандному заліку команда нашого району закріпилася на четвертій сходинці.
Також одночасно з чемпіонатом проводилися й обласні змагання серед учнів 1999-2000 рр.н. під гаслом «Діти – олімпійська надія України». А.Ковальковська стала І-ою на 300 м і ІІІ-ою – на 100, А.Погорелко – ІІ-ою на 1000 і 600 м, Є.Роговенко – ІІ-им на 1000 м, М.Міщенко – ІІІ-тим на 1000 м, О.Єрьоменко – І-им на 1000 м, Д.Аніщенко – ІІІ-им на 100 і ІІ-им на 600 м, а О.Бережній не знайшлося рівних у стрибках у довжину. В підсумку школярі Щорсівщини здобули І загальнокомандне місце.
Вищезгадані результати були логічно закріплені 9 жовтня на відкритих обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу, де збірна Щорського району здобула ІІ загальнокомандне місце. Найбільший внесок до скарбнички спільної перемоги зробили А.Ковальковська (ІІ місце на 1000 м), О.Бойко (І місце на 1000 м), Є.Роговенко (ІІІ місце на 1000 м).