пятница, 18 ноября 2016 г.

Міні-футбол

Як розповів „Променю” голова райради ФСТ „Колос” Г.М. Салата, 12 листопада в смт Куликівка відбулися обласні фінальні змагання з міні-футболу серед команд районних організацій ФСТ „Колос”. (За програмою ХХІІІ-их сільських спортивних ігор Чернігівщини, присвячених Дню працівників сільського господарства).

Крім спортсменів Сновського району, за перемогу боролися представники Куликівщини, Ічнянщини та Сосниччини. Матчі відбулися за коловою системою. В першому турі наша команда з рахунком 2:0 здобула перемогу над господарями поля. В другій грі – з командою Сосниці – на перших хвилинах наші футболісти повели в рахунку. Але суперники згодом не лише відновили рівновагу, а й вийшли вперед, забивши два голи в наші ворота. В другому таймі наша команда завдяки наполегливості та самовідданості гравців Олександра Кухаренка, Романа Грицюка, братів Артюшенків (Олександра та Михайла), Богдана Дибкова, Павла Нікітенка, Сергія Хоменка, Геннадія Шкута і Євгена Шиша переломила хід зустрічі і з рахунком 4:2 здобули перемогу. Хочеться відзначити результативну гру Михайла Артюшенка та Сергія Хоменка, які в двох поєдинках забили 4 та 2 голи, відповідно. А ось із ічнянською командою нам не поталанило. Далася взнаки втома гравців та, мабуть, відіграв свою роль і вік спортколективу з Ічні. Словом, конкуренти перемогли снов’ян з рахунком 3:0. До речі, команда Ічнянського району у трьох зустрічах забила десять голів, не пропустивши при цьому жодного в свої ворота. Наша команда за результатами трьох матчів забила шість голів, а пропустила п’ять. Місця розподілилися наступним чином: представник Ічнянського району з 9 очками – на першому місці. На другому – футболісти Сновського району (6 очок), на третьому – команда Сосницького району з трьома очками. На четвертому опинилися господарі поля (смт Куликівка). Ічнянцям вручили кубок. Усі гравці, команди яких посіли призові місця, отримали грамоти ЧОО ФСТ „Колос”.