пятница, 12 апреля 2013 г.

Футбол

Навіть попри дощову погоду минулої суботи відбулося офіційне відкриття районного турніру з міні-футболу.

Матчі проводилися на полі з гумовим покриттям. Надмірна волога не дозволяла футболістам включати максимальні швидкості й різко маніврувати,
але навіть через це гра не втратила своєї видовищності. У стартовій зустрічі між командами «Снов» та ВПУЛГ рахунок відкрили номінальні господарі поля. Згодом вони забили ще один гол, але представники училища завдяки вдалій атаці скоротили відставання. Другий тайм виявився більш вдалим для «Снові», гравці якої провели два м’ячі у ворота суперників. ВПУЛГ мало наприкінці гри шанс трохи відігратися – неподалік своїх воріт гравець «Снові» торкнувся м’яча рукою і суддя призначив пенальті. Але голкіпер А.Железняк відвів цю загрозу.
Поміж решти матчів туру несподіваний результат зафіксовано за підсумками гри «Тур`ї» та «депо». Залізничники спочатку вигравали – 2:1, але тур`янці зуміли все ж таки вирвати перемогу – 4:2. «Освіта» програла «Колійнику» - 1:3, а «Енергетик» і «Тайм» зіграли внічию – 2:2.