среда, 21 августа 2013 г.

Футбол

До завершення чемпіонату району лишилося два тури. Черговий матч проти щорського «Аматора» петрівський «Колос» провів на власному полі й не розчарував рідних уболівальників. Рахунок – 3 :1 – промовляє сам за себе. Удома не інакше, як рідні стіни, допомогли переможцям.
А у Щорсі «Тайм» від щирого серця позбиткувався над «Колійником». Напевно, таймівці поставили собі за мету поставити рекорд результативності у цьогорічному розіграші. Їхні атаки хвиля за хвилею накочувалися на ворота залізничників й доволі часто завершувалися забитими голами. Беззаперечну заявку на перемогу «Тайм» зробив ще у першому таймі, а в другому міцно закріпив свій успіх. Остаточний результат гри – 8 : 0 на його користь.
До речі, нещодавно розпочався прийом хлопчиків 2006 року народження і старших на відділення футболу дитячо-юнацької спортивної школи. Тож хто з батьків хоче, аби дитина росла здоровою і займалася спортом, – можуть звертатися у робочі дні до ДЮСШ.