воскресенье, 11 августа 2013 г.

Футбол

Перемоги під дощем – приблизно так можна назвати те, що відбулося в черговому турі чемпіонату району.
«Аматор» в якості господаря поля приймав у Тур’ї щорського «Енергетика». Погода явно не сприяла грі – небо того дня вологи не шкодувало. Перший тайм завершився внічию – 1 : 1. Але в другій половині матчу оборона «Аматора» в своїй центральній частині почала все частіше давати збої. І хоча «Аматору» пощастило – він вирвався вперед (2 : 1), однак енергетики подолали цю кризову ситуацію і спочатку зрівняли рахунок, а потім закріпили свою перевагу ще парою голів. Остаточний результат – 4 : 2 на користь «Енергетика»
У Щорсі під рясним дощем, який хвилями накривав стадіон, «Колійник» приймав «Колос» з Петрівки. Відчутну перевагу протягом гри мали гості, та й з реалізацією гольових моментів справа у них була поставлена краще. Після першого тайму команда з Петрівки вела 1 : 0. А в другому її гравці відзначилися ще двома голами. «Колійник» старався, намагаючись забити хоча б гол престижу, але в нього нічого не вийшло. Вболівальники терпляче мокли під дощем, вряди-годи долучаючись до палких суперечок стосовно подій, які відбувалися на полі. Особливо оригінально виглядало, коли до дискусії про таке тонке поняття, як офф-сайд, долучалися навіть жінки. Таким чином підтвердилася стара істина: у футболі в нас розбираються всі без винятку…