понедельник, 27 февраля 2017 г.

Спорт

Юнацький футбол
З 17 по 19 лютого в Славутичі тривав футбольний турнір за  участю восьми  команд. (Вік спортсменів – 12-13 років).
На самому початку жеребкування вивело  представників Сновської спортшколи на потенційних лідерів  змагань. Наші хлопці програли «Славутичу-1» з рахунком 1:6, а чернігівській «Десні-1» - 1:3. Натомість потім здобули переконливу перемогу над командою з Ріпок – 8:1. Наступний  матч – проти чернігівської «Десни-2» - вийшов  ще вдалішим для сновських футболістів – 8:0. Так само переконливо (9:1) вдалося обіграти і «Славутич -2». У підсумку команда зі Сновська вийшла на V місце. Рішенням тренерів кращим гравцем поміж снов’ян визнано Г.Фета.
Анонс
Сьогодні, 25 лютого, у Сновську стартувала відкрита першість міста з міні-футболу. (Проводиться в залі дитячо-юнацької спортивної школи). У змаганнях беруть участь чотири місцеві команди і три – з Городні. Як розповів «Променю» голова районної федерації футболу Роман Грицюк, другий тур першості відбудеться 4 березня, а третій – 12 березня. Початок ігор – о 9 год. 20 хв. На уболівальників чекає оновлений зал ДЮСШ.