понедельник, 20 марта 2017 г.

Настільний теніс і волейбол

Одинадцятого березня Сновськ став місцем проведення обласних змагань з настільного тенісу й волейболу серед команд ДЮСШ «Колос».
Участь у цьому заході взяли представники семи районів.  У розіграші з настільного тенісу місцеві майстри малої ракетки посіли ІІІ загальнокомандне місце, пропустивши вперед конкурентів з Коропщини та Ічнянщини. (В особистому заліку К.Борсук здобула ІІ місце). У волейболі нашим спортсменам не вдалося  досягти очікуваного результату. Вони програли ічнянцям (0:2), лосинівцям (0:2), ріпкинцям (0:2) і посіли останнє місце. А остаточним переможцем змагань стала команда з Ріпкинського району, яка у фіналі здолала опір суперників з Бахмаччини (2:1).
Анонс. 19 березня, у неділю, в приміщенні місцевої спортшколи відбудуться ігри зонального етапу обласної першості з волейболу серед команд ФСТ «Колос». Очікується участь спортсменів з п’яти районів. Початок – о 10-ій годині.